11 Kasım 2015

Ariston Indesit Makinenin Tamiri Sıfır Makine Fiyatını Buluyor!

Teknosa'dan ıwe 81282 sl 8 kg kapasiteli bir çamaşır makinesi aldım. Geçtiğimiz günlerde sıkma esnasında daha öne duymadığımız bir ses çıkardı. Teknik servisi birkaç kez aradıktan sonra, nihayet geldiler ve daha önce bu problemle hiç karşılaşmadıklarını söylediler.


Problem kazanın dönmesini sağlayan (rulmanların) bozuk olmasıymış. Ürünün tamirinin 250 lira olacağını ancak sadece 6 ay garanti vereceklerini söylediler. Normalde kazanın komple değişmesi gerekiyormuş, bunun maliyeti de 500 lirayı buluyormuş. Müşteri hizmetlerini aradığımda da şikayetlerime hiçbir olumlu yanıt alamadım. Tamir garantisini en azında 1 yıl yapamazlar mı?

Şaban 228 Okunma

Cevaplar

  • Şaban04 Nisan 2016

    Ne gelen ne giden oldu, ustaya 250 lira verdik, kendince bir çözüm buldu. Şimdilik idare ediyor, her ortamda durumu herkese anlatıyorum. Bugün 500-600 liraya sıfır çamaşır makinesi alabiliyorsun. Canımı sıkan durum, bir ürünün garantisi bitince bu kadar masraf çıkarması 100-150 liralık bir durum olsa amenna... .

  • Şaban17 Kasım 2015

    Bir markanın garantisi biteli henüz 3 ay olmasına rağmen, nasıl olur da neredeyse yenisi fiyatına bir masraf çıkarır. Tamburun yenisiyle değiştirilmesi gerekiyor dedi, servis. 500-600 lira. Mesele bu, firma ürününe sahip çıkar bize bir güzellik yapabilir mi diye bir jest bekledik ama nafile.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi11 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön