04 Eylül 2013

Ariston Indesit Makinenin Düğmesini Garanti Kapsamına Almıyor!

Ariston Indesit çamaşır makinemin program seçme düğmesi geçen hafta kendiliğinden boşa dönmeye başladı. Ariston servisi aradım geldiler, baktılar ve program seçme düğmesinin kırıldığını söylediler. Bu parçanın garanti kapsamına girmediğini ücret karşılığında değiştirilebileceğini söylediler.


Bu program seçme düğmesi biz tarafından kesinlikle bir darbe almadı. Sadece makine açılacağı zaman program seçmek için kullanıldı. Program seçmek için kendiliğinden kırılan bir parçayı Ariston bize yüklemek istiyor.


İmalat veya montaj hatası olduğunu düşünmekteyim. Bu düğme sadece program seçmek için kullanıldığında kendiliğinden kırılıyorsa ne diyebilirim ki... Ariston garanti kapsam anlayışından şikayetçiyim.

Uğur 827 Okunma

Cevaplar

  • Uğur'un Teşekkür Mesajı12 Eylül 2013

    Firmanın tarafıma ulaşması biraz geç oldu ama değiştirilen parçanın ücretini tarafıma iade ettiler. İlgi ve marka isminin arkasında durduğu için ariston firmasına teşekkürler...

  • Uğur09 Eylül 2013

    Firma tarafından cevap verilmiş fakat bana ulaşan kimse olmadı. İlgisiz bir firma. Bir daha Aristonu tercih etmem.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön