20 Nisan 2016

Ariston Indesit Kusurlu Ürün Parça Değişimi!

19.03.2016 tarihinde İskenderun Meydan Ticaretten set üstü ocak aldım. Servisten kurulum için geldiklerinde paketten çıkan ocak kusurluydu bunu not edip komple ocağın değişimini istediklerini söylediler. Bugün 1 ay oldu servisten aradılar ve sadece kusurlu parçaların değişebileceğini onun içinde sipariş açacaklarını söylediler. Parçalar ne zaman gelir bilemiyorum ama satış sonra hizmetinden ve servisten hiç memnun değilim. Kusurlu parçaların gelmesini bekliyorum ama artık hiç güvenim kalmadı, ürünün iadesini düşünüyorum.

Soner 449 Okunma

Cevaplar

 • Soner10 Mayıs 2016

  Bugün ikinci ürün geldi ve bu da kusurlu ürünün iadesini yapmak istiyorum ama servis satıcıya satıcı servise yönlendirip duruyor 2 ayı bu şekilde geçirdik sonuç alınmaması takdirde yarın tüketici mahkemesine şikayette bulunacağım.

 • Soner09 Mayıs 2016

  21 Nisan'da ürünün tamamen değişeceği söylendi İskenderun yetkili servisini 6 Mayıs'ta aradım bugün gelecez dediler gelmediler cumartesi gelecez dediler yine gelmediler satış sonrası servisinden hiç memnun değilim her arızada beni böyle uğraştıracaklar mı, ne olursa olsun ben ürünü iade etmek paramı geri almak istiyorum aksi takdirde tüketici haklarına başvurmayı düşünüyorum.

 • Soner21 Nisan 2016

  Şikayetim ile ilgili kısa sürede dönüş yaptıklarını teşekkür ediyorum ilgileneceklerini söylediler, ancak ürünün cam olması temizliğini zorlaştırıyor sürekli leke kalıyor hem bu yüzden hem de parçaların kusurlu çıkıp 1 ayı aşkın süredir yeni parçaların gelmemesi nedeniyle eşimle ürünü iade etmek istiyoruz. Bu konudaki yardımlarınızı beliyoruz.

 • Hotpoint Indesit Temsilcisi20 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön