15 Haziran 2013

Ariston Indesit Kusurlu Ürün Garanti Dışı Kaldı!

18. 05. 2013 tarihinde aldığım Hotpoint-Ariston AQ93F 29 EU Aqualtis 9 Kg 1200 Devir Çamaşır makinesinin tekmelik kısmının arızalı olduğunu(Kırık) yeni farkettim servisi çağırdım. Servisten gelen teknisyen arkadaş garanti kapsamın dışında olabileceğini, olayı daha önceden haber vermem gerektiğini söyledi. Konu ile ilgili makinenin fotoğrafları çekildi. Sonucun bildirileceği söylendi. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyor, kırık parçanın yenisi ile değiştirilmesini istiyorum.

Birol 259 Okunma

Cevaplar

  • Birol21 Haziran 2013

    Biraz önce İndesit firmasından arandım.Bana sorunun garanti kapsamı dışında kaldığını söylediler.Daha önce belirtmem gerekiyormuş sözkunusu arızayı.Taşıma ya da ürünün montajı sırasında gözümden kaçmış olabilir sonuçta ürün 3 yıl garantili.Beni da yalancı pozisyonuna sokuyorlar sanki ben kırmışım gibi.Üç kuruşluk bir değişim yapacaklar arızalı ürünün tamiri için ona bile yeltenmeyip beni suçluyorlar.Bir daha ariston mu?Asla.

  • Birol19 Haziran 2013

    Hala tarafıma geri dönüş olmadı.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi17 Haziran 2013

    Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön