04 Eylül 2013 #1992639

Ariston Indesit Kurulum Saatine Sadık Kalmadı!

02.09.2013 tarihinde Ariston bulaşık makinesi aldım ve aynı gün Edirne ilinde bulunan yetkili servisi aradım . Servis bana 03.09.2013 tarihinde kurulum yapılacağını söyledi, ama belirtilen tarihte servis gelmedi ve kurulum yapılmadı. Servis gelmeme nedenini beni arayarak bir zahmet bildirmedi. Ben bir gün boyunca işimi bırakarak evde servis bekledim.


Bir plan dahilinde çalışarak bana gelip gelemeyeceklerini veya hangi saatte bana gelebileceklerini bildirebilirlerdi. Edirne ilinde bulunan servisi ben aynı gün 3 kez aradım ve bana geleceklerini orada görevli bayan söyledi ve maalesef servis gelmedi. Servisin bu ilgisizliğinden dolayı rahatsız oldum ve Ariston aldığıma pişman oldum.

Ahmet 315 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı19 Eylül 2013

    Kurulum saati ile ilgili yapmış olduğum şikayetle ilgili müşteri temsilcisi tarafından aradım ve bir gün sonra gerekli kurulum yapıldı. Şikayetimin takip edilerek gerekli işlemlerin yapılması nedeniyle yetkililere teşekkür ederim. Ayrıca kurulumu yapan servis yetkilisinede ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön