14 Eylül 2013 #2010003

Ariston Indesit Kırık Çıkan Makineyi Değiştirmiyor!

Ariston Indesit makinemi Tarsus Kipa mağazasından aldım. Makine Sinop Gerze'de ki ev adresime kargo ile geldi. Biz tatilden eve dönünce servisi çağırdık makinenin kurulumunu yapılmasını istedik. Servis makinenin orijinal ambalajını açtı ve ürünün gösterge ekranının kırık olduğunu gördü ve makineyi kurmadı .


Kırık yerlerin resimlerini çekti ve fabrikaya göndereceğini ve bizim makinemizin değiştirilmesinin gerektiğini fabrikaya ileteceğini söyledi. Fabrika makineyi değiştirmeyi reddediyor , parça değişimi diyor. Ben bu makineyi sıfır aldım ve orijinal ambalajını yetkili servisin kendisi açtı. Ailecek mağdur durumdayız sizlere güveniyoruz.

Cahit 589 Okunma

Cevaplar

  • Cahit'in Teşekkür Mesajı26 Eylül 2013

    Hotpoint Ariston-İndesit tüketici hizmetlerinden 19.09.2013 tarihinde aradılar makinemin değişim kararı alındığını ve makinenin değişeceğini söylediler ve bekliyorum.

  • Cahit24 Eylül 2013

    Ariston Indesit makinemi Tarsus Kipa mağazasından aldım. Makine Sinop Gerze'de ki ev adresime kargo ile geldi. Biz tatilden eve dönünce servisi çağırdık makinenin kurulumunu yapılmasını istedik. Servis makinenin orijinal ambalajını açtı ve ürünün gösterge ekranının kırık olduğunu gördü ve makineyi kurmadı . Kırık yerlerin resimlerini çekti ve fabrikaya göndereceğini ve bizim makinemizin değiştirilmesinin gerektiğini fabrikaya ileteceğini söyledi. Fabrika makineyi değiştirmeyi reddediyor , parça değişimi diyor. Ben bu makineyi sıfır aldım ve orijinal ambalajını yetkili servisin kendisi açtı. Ailecek mağdur durumdayız sizlere güveniyoruz.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön