29 Temmuz 2016

Ariston Indesit Hotpoint Bulaşık Makinesi Gerçekten Bezdirdi

Eylülden beri sürekli servis çağırmak zorunda kaldık. Kayıtlarda ne kadar fazla uğraştığımız görülecektir. Son olarak Temmuz 20'sinde gelineceği söylendi gelinmedi. Arayıp bilgi verilmedi, Temmuz 25'te gelineceği söylendi, gelinmedi, aranıp sorulmadı bilgi verilmedi. Müşteri memnuniyetin bu mudur? Servisin peşine düşüyorum. Dışarıdan herhangi bir tamirciye yaptırsam şimdiye kadar sorunum çözülmüştü. Her gün servis geldi gelecek diye bekliyorum, makineyi kullanamıyorum.

İade istiyorum yapılmıyor, değişim için Bursa Bölge Müdürlüğü'nün tutulan tutanaklara göre karar vermesi gerek diyorsunuz. Tutanaklardan bir şey anlaşılmıyorsa bir zahmet Bursa bölgedeki yetkililer gelip arıza nedir çözsünler, veya getirelim çözün. Eylül ayından beri bu sorunla uğraşıyorum. Servis geldi gelecek sorunu çözecek diye beklerken zaten 3 ay kullanmadım makineyi. Son tamir tarihi 18.06.2016 ay bile geçmeden aynı sorunu verdi.

Canan 1.300 Okunma

Cevaplar

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi29 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön