16 Ekim 2015
Yorum Yap
#3966720

Ariston Indesit Hatalı Tamirat ve 110 TL Motor Kömürü Ücreti!

Antalya Muratpaşa servisine 12 Ekim bozulan çamaşır makinesi için servis kaydı oluşturdum. 14 Ekim gelen servis motor kömürünün değişmesi gerektiğini ve dışarıda 10-15 TL olan kömür için servis ücreti dahil 110 TL ödememi söyledi.


Kabul ettim, kömür değişti ancak servis kontrol etmeden gitti. Sonra kendim deneyince makine yine hata verdi! Bunun üzerine servis personelini aradığımda 15 Ekim gelip bakacağını söyledi ancak gelmedi.


16 Ekim gelen servis kapı kilit için bir şeyler yaptı ve bu oldu deyip gitti. Eğer kilitte sorun varsa ilk gelen kişi kömürü neden değiştirdi ve yanlış tamirat yaptı? Ayrıca ben servisin arkasından koşmak zorunda mıyım? Ödemiş olduğum kömür parasını talep ediyorum.

Emrah Emrah 267 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Emrah20 Ekim 2015

    20 Ekim itibari ile henüz benimle iletişime geçen olmamıştır.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi16 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler