23 Eylül 2013 #2026267

Ariston Indesit Garanti Süresi İçindeyken Tamir Parası İstiyorlar!

Geçen hafta iki yıl önce aldığım Ariston Indesit bulaşık makinesi arıza yapınca servis çağırdık ve onarmak üzere götürdüler. Makineye daha hiç bakmadan (henüz evdeyken) 250 TL'lık bir fatura kestiler. Garanti süresinin iki yıl olduğunu düşündüğümüz için yetkili servis görevlilerine, garantisi bitmiş olabilir, belgeyi bulunca size haber veririz dedik.


Bir kaç gün sonra garanti belgesine baktığımızda garanti süresinin 3 yıl olduğunu ve bitmediğini gördük. Yetkili servise telefon edip garanti belgesine göre sürenin dolmadığını, dolayısıyla 250 TL'yi ödemeyeceğimizi bildirdiğimizde, bize faturanın kesilmiş olduğunu ve ödemek zorunda olduğumuzu söylediler. Bu nasıl bir firma ve yetkili servistir ki parayı almaya gelince aslan kesilip, karşılığını vermeye gelince böyle kaba oluyorlar.

Nalan 136 Okunma

Cevaplar

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön