11 Haziran 2015

Ariston Indesit Garanti İle Değişen Parçadan Trabzon Servisi Para Aldı!

7 yıl garanti suresinin dolmasına 6 ay kala ekran kartı bozulan çamaşır makinesinin ekran kartı değişimini yaptılar. Takılmasından 9 ay sonra tekrar ekran kartı arızalandı. Ariston servisi gelip garanti süresi bitti diyerek 9 ay önce takılan parçanın garantisi olmaz dedi.

Makinenin garanti süresi bittiği için takılan parçanın da garantisi bittiğini söyledi. 350 TL para aldılar. Takılan parçaların en az 1 yıl garantisi yok mu? Hele bir de bu elektronik bir parça ise. Ariston'u aradım, onlar da haklısınız diyerek para alınmaması gerekir, şikayet edebilirsiniz, tüketici haklarına baş vurmamız gerektiğini söylediler. Nasıl sorumsuzluktur? Kendi servisinize söz geçiremiyorsanız bu işi yapmayın!

Hakan 1.529 Okunma

Cevaplar

  • Hakan16 Haziran 2015

    hiçbir şekilde Ariston firması Müşteri Hizmetleri yardımcı olmadı. Ariston küçük bir parçanın bile hesabını yapıyor demek. Her şeyin garantisi varken bir yıl olmadan takılan parçanın nasıl garantisi olmaz. İlk aradığımda haklısınız deyip sonra beni geri arayarak garantisi bittiği için değişen parçanın da garantisi bitmiştir deyip başından savdılar. Bana en başından haklısınız gereken yerlere şikayet edin diye telefonda bilgi vermeyin. Ariston alırken bir kez daha düşünmek gerek!

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi11 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön