29 Ağustos 2013 #1977354

Ariston Indesit Dolabımın Rafları Kırılıyor!

Buzdolabımın rafları çatır çatır kırıldı.( Üzerine ağır şeyler koymamama rağmen ...) 4444656'yi 4445010'u aradım, daha sonra bana başka bir numara verdiler. Oradan diğer ve en sonunda (birkaç tane daha aradıktan sonra) bir servis yetkilisine ulaştım. Bu bu kadar zor mu sizlere ulaşılmak? Seri numarası... gibi sorular(bu bilgiler tüm beyaz eşya satanlarda bilgisayarlarda kayıtlı olmasına rağmen) sordu.


Ben STM1711(TK/HA) olduğuna belirttim ,ama yeterli değilmiş. Sinir olup vakit kaybetmem, bir de karşımdaki elemandan fırça yedik! Ben böyle laubali bir şekilde konuşma görmedim,duymadım. Bir daha Ariston firmasından toplu iğne bile almam. Tüm tanıdıklarıma da kötü referans vereceğim.

Feraye 90 Okunma

Cevaplar

  • Feraye02 Eylül 2013

    Bizi aramalarına rağmen,problemim çözüme ulşamadı.Hala daha, servis kısımlarına telefon numaraları veriliyor, ve serivslerde telefona bakan ve yardımcı olan kimse olmuyor. Yedek raflarım, kimselere ulaşamadığımdan,hala evimde değil. Müthiş derecede mağdur durumdayım. Bundan böyle ne ben ne de arkadaşlarıma Aristona ait ürünleri almayı tavsiye etmiyorum. Ariston firmasına ait ürünlerin hiçbirini kesinlikle tercih etmem.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön