31 Ağustos 2013

Ariston Indesit Değişimi Geciktiriyor!

23/08/2013 tarihinde servis arayıp buzdolabının soğutmadığını bildirilmiştir. Yetkili servis gaz kaçağı tespit etmiş gazı tümüyle boşaltıp değişim yapılacaktır diye tarafımıza bildirmiştir. Bugün 30/08/2013 ve halen bana bir haftadan erken değişim olmaz denilmektedir.


Ayrıca buzdolabı evden alınmamış koku yapmış ve içindeki tüm ürünler çürüyerek 400 (dört yüz)TL zarara uğramış bulunmaktayım. Kokusu da cabası tabi Ariston Indesit firmasının amacı sadece malını satmak. Ne servisi işliyor ne de değişim olayı paramı iade talebimde reddediliyor.

Umut 78 Okunma

Cevaplar

 • Umut04 Eylül 2013

  04/09/2013 SAAT 17.15 firmayı aradığımda değişik bir şey yok (bir hafta içinde değişiminiz sağlanacak) birde bu bir haftanın başlangıç ve bitiş tarihini bilsem daha süper olacak. Yeni buzdolabı Manisa'dan gelecekmiş hak verdim firmaya Manisa kuzey kutbunu geçince sanırım:) Ve en önemlisi firma 400TL zararımı es geçiyor. Sadece değişim işine bakıyoruz diyorlar değişirse tabi oda. Hiç bir kontrol yapılmadan bozuk buzdolabını almakla suçlu benim tabi. O kadar gıda maddesi almam hata suçlunun ben olduğuma inanmaya başladım. Site yetkililerinden bu doğan zararımı nasıl alacağıma dair bir yol gösterirlerse memnun olurum. Allah düşmanımın başına bu firmadan beyaz eşya nasip eylemesin.......

 • Umut03 Eylül 2013

  tüm yukarıdaki değerlendirmeler gerçektir.

 • Umut02 Eylül 2013

  02/09/2013 ve saat 17.34 halen ne arayan ne soran var yeni bir görüşme yaptım ve yine bana bir hafta içinde değişim olunacak dediler ( bu bir haftanın ne zaman başladığını ve ne zaman bittiğini inanın bilmiyorum) işin kötüsü bozulan buzdolabı halen evde ve koku yapmaya devam ediyor her görüşmemde ısrarla alınmasını istediğim buzdolabı halen evde. Buradan Hotpoint Ariston görevlileri başvurumun inceleneceğini yazmışlar okuduğum kadarı ile her mağdur müşterisine aynısını yazmışlar sonuç var mı bilmiyorum. Ayrıca 400 TL lik zararımın nasıl ve ne şekilde karşılanacağı konusunu da boş geçmişler? İnanın düşmanımı bu markayı alırken göreyim uyaracağım. Ben yandım diğer tüketici arkadaşlar yanmasın. Bir markayı marka yapan servisidir bunu şimdi daha iyi anlıyorum. Servis konusunda firmanın sınıfta kaldığı kesin. Site yetkililerine de ilgilerinden dolayı tşk ederim.

 • Hotpoint Indesit Temsilcisi02 Eylül 2013

  Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön