24 Ocak 2014

Ariston Indesit Değişim Kararını Sonradan Değiştirdi

Ariston buzdolabımızda devamlı oluşan alarm sesi üzerine servise başvurduk. Gelen servis görevlisi üründe hata olduğunu ve İtalya'dan yeni ürün gelerek değişim yapılacağını söyledi. Dolabı aynı gün almayacaklarını daha sonra alacaklarını belirterek gittiler. Biz kendilerine çalıştığımızı bu sebeple her daim evde olamayacağımızı bildirdik. Fakat buna rağmen kafalarına göre, 3 kere habersiz geldiler. 1 hafta bizi beklettikten sonra dolabı almaya geldiler. Bu süre zarfından işimizden gücümüzden mağdur olduk.


Hiçbir bilgi vermemeleri üzerine servisi aradığımızda, dolapta değişim yapılmayacağını ve gaz kaçağı olduğunu bahsettiler. Ariston çağrı merkezine yaptığımız şikayette geri dönüş yapmadılar.

Ferhat 621 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat01 Şubat 2014

    Artık hızlandırırsanız iyi olur. Bir evde televizyon,radyo olmadan beklenirde,buzdolabı bu yani. Çözüm bu şekilde üretiyorsanız gerçekten markanız ürünleri alınmaz. 2 hafta kendi evinizde buzdolabı olmadığını düşünün biraz da!

  • Ferhat27 Ocak 2014

    halen çözülmedi !

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön