27 Ağustos 2013 #1978044

Ariston Indesit Çamaşır Makinesi Beyazları Morartıyor!

Evlenmeden önce Ariston marka çamaşır makinesi aldık . Makine 1 yıl içerinde hiçbir sorun yaşatmadı . Fakat ilerleyen yıllarda tüm beyaz çamaşırlarımı morarmış olarak yıkadı. Daha önce Sikayetvar. com' a şikayette de bulundum, servis yönlendirdiler ; fakat incelemek için servis ücreti talep ettiler.


Kullanmadığım deterjan, beyazlatıcı ve ürün kalmadı , en sonunda beyaz kıyafet almayarak çözüm yolunu bulduk. En kısa zamanda çamaşır makinemi değiştireceğim . Ben şuan beyaz çamaşırlarımı anneme götürüp onun makinesinde yıkıyorum.

Nihal 735 Okunma

Cevaplar

  • Nihal15 Aralık 2013

    sayın ilgili olarak yazılan mesaj dışında 3 aydır herhangi bir dönüş yapılmamıştır. Çamaşır makineleriniz için her hangi bir çözümünüz var mıdır? yoksa Ariston AQXL 89 çamaşır makinesini eskiciye verip farklı bir marka çamaşır makinesi almak zorunda kalacağım.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön