27 Şubat 2013

Ariston Indesit Buzdolabının Motor Arızası !

04/03/2011 tarihinde HotAriston MTM 081 F (TK)/HA model buzdolabı aldım. Ancak motoru gürültülü çalışmaya başladı.Yetkili servis elemanları cihazın servise götürüleceğini ve motorunun değişmesi gerektiğini söylediler. 27 / 02 / 2013 tarihinde cihazı teslim etmek üzere telefon edildi.


Evde olmadığımı oğlumun evde olacağını ve teslimatın yapılması gerektiğini söyledim. Ben eve geldiğimde buzdolabının ezilerek darbe görmüş olduğunu ve motorun orijinal sesine göre bir hayli sesli çalıştığını farkettim.


Kısacası gürültülü motor sesi devam ediyor, daha fazlası da cihaz çarpılmış vaziyette teslim edildi. Yetkili servisten şikayetçiyim, cihazımın ilk haline döndürülmesini istiyorum.

Abdullah 327 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah07 Mart 2013

    Sorunum çözülmedi. Servis elemanları tekrar gelip sorunun devam ettiğini, dolabı hasarlı olarak teslim ettiklerini kabul ettiler. Değişim talebinde bulunacaklarını söyleyerek gittiler. Fakat değişim talebinin kabul edilmediğini öğrendim. Beni mağdur eden Ariston servisi olmasına rağmen değişimi de kabul etmeyen yine Ariston. Ariston'dan şikayetçiyim. Hakkımı sonuna kadar arayacağım. Böyle rezalet olmaz.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Tüketici ile görüşülerek sorunun çözümü için yetkili servis yönlendirilmesi yapılmıştır. Saygılarımızla, Hotpoint Ariston - İndesit Tüketici Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön