23 Temmuz 2014

Ariston Indesit Buzdolabım Traktör Gibi Çalışıyor

Kullanmış olduğumuz buzdolabı traktör edası ile çalışmakta. Bu konu da yaklaşık bir yıl önce müşteri hizmetlerini yada servisinizi aradığımda bana bunun normal olduğunu ve servisin ücretli geleceğini ifade etti. İfade ediş biçimi rahatsız ediciyi. Bunu söylerken garanti süresi devam etmektedir ki hala devam ediyor.

Bu kadar geniş bir pazar içinde yer alabilmek için müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olması gerekirken, bu yaklaşım beni başka seçenekler seçmeye zorlamakta. Çevrem dahil bunu her yerde dile getiriyorum. Çözüm odaklı davranmanız gerekirdi, satana kadar değil. Youtube da dahil videosu. Paylaşılmışken bunun normal olduğunu savunan müşteri hizmetiniz var.

Ceyhunn 2.268 Okunma

Cevaplar

  • Ceyhunn25 Ağustos 2014

    Gerekli olan incelemeler başlatılalı tam 33 gün olmuş. Otuz üç gün içerisinde hiç geri dönüş yok. Sadece 33 gün önce( 23 Temmuz 2014 ) müşteri hizmetlerinden aradılar konuyu inceleyeceklerini ifade ettiler ve geri muhakkak döneceklerini söylediler. Yanlış anlaşılma olmasın ürün (Ariston Indesit Buzdolabı) hala evimde ve aynı şekilde bulunmakta. Müşteri memnuniyeti adına hiç bir girişim ne yazık ki yok. Böylesi büyük bir pazar da bunu düşündürmek ve göstermek çok anlamsız. Sanırım ürünün garantisinin bitmesini bekliyorlar, bir şeyler yapmak için.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi23 Temmuz 2014

    ‘’Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10 ‘’

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön