02 Eylül 2013 #1988594

Ariston Indesit Buzdolabım İki Yılda İki Arıza Verdi!

2,5 yıl önce Ariston Indesit buzdolabı aldım. Geçen yıl buzluğunda oluşan bir arıza nedeniyle su akıtmaya başladı. Bir takım parçaları değiştirilerek sorun çözüldü. Geçtiğimiz pazartesi yine buzdolabımız bozuldu, bu sefer çalışmaz hale geldi. Çarşamba günü geldiler, motoru arızalandığını, parçanın en erken salı günü geleceğini, parça gelirse dolabı alacaklarını, yapıp getireceklerini belirttiler.


Bu yaz sıcağında buzluktaki bütün malzememizden ve 10 gün dışarıdan yemek zorunda kaldığımız için bizi ciddi bir maddi zarara uğrattılar. En başında fiyatı ile bizi cezbeden ürün, işin sonucunda bize daha pahalıya geldi. Bu süreçte hem 444'lu hat, hem İçerenköy servis sorunumuza duyarsız kaldı.

Nesrin 215 Okunma

Cevaplar

  • Nesrin05 Eylül 2013

    Merhaba, Tarafıma hala bilgi aktarılmadı, çağrı merkeziniz ve teknik servisinizi aradığımda yedek parçanın hala gelmediği cevabını aldım. 10gündür buzdolabımız yok. Bu şartlar altında benim evimde indesit markasının yeri yok, farklı marka yeni ürün satın aldım, birgün parça değişimini yaparsanız, bu makineyi de bir öğrenciye bağışlayacağım. umarım hakettiğinizi alırsınız. İyi Çalışmalar, Nesrin

  • Nesrin05 Eylül 2013

    Şikayetime sizinde görebileceğiniz gibi son derece standart bir mesaj yazıp, hiç ilgilenmediler. 10gün olmasına rağmen hala yedek parça gelmedi diyerek konuyla ilgilenmiyorlar. Farklı bir marka ürün satın aldık, Indesit marka herhangi bir ürünü evimde istemiyorum.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön