14 Temmuz 2016
Yorum Yap
#5958484

Ariston Indesit Buzdolabı Kapı-Menteşe Sorunu

1 yıl önce buzdolabı aldım. Günde 2 kere kapağını açmakla buzdolabı bozuldu. Bugün servisten geldiler 2 hafta boyunca tamirde kalacağı söylendi. Bende geçici süre küçük de olsa bir dolap temin etmelerini istedim. Böyle bir imkanları olmadığı söylendi. Bu yaz ayında Antalya ilçesinde 2 hafta buzdolapsız kalmak ne demek? El insaf edin. Benim eşim dostum yok ürünlerimi vereyim. Sizin ürününüzün bozulmasından dolayı bu mağduriyeti neden ben yaşıyorum. Lütfen acil bir çözüm bulunuz.

Sezin Sezin 929 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Sezin18 Temmuz 2016

  Benim istediğim tek şey ofis tipide olsa küçük bir buzdolabı. Antalya'nın 40derece sıcağında buzdolapsız kalmanın ne demek olduğunu umarım anlıyorsunuzdur. Firmanızın bunu sağlayamamısı gerçekten çok üzücü bir durum. Beni lütfen çözüm odaklı arayınız. Aynı bilgileri paylaşmak için aramanıza gerek yok.

 • Sezin18 Temmuz 2016

  15inda aradılar biz size bilgi vereceğiz diye hala arayan yok. Ben arıyorum. Çıkan sorumlu kişi sizin böyle bir talebiniz yok, 21 iş günü yasal hakkımız var diyor. Manisa'dan bir parça gelmesi bu kadar zor mu ya? Görende parça yurt dışından geliyor sanır. Ben 4 gündür mağdurum. Her akşam dışarıda yemek yemek zorunda kalıyorum ve bütcemi zorluyor. Böyle duyarsız bir firma görmedim.

 • Sezin15 Temmuz 2016

  Saat 11.15te servisten aradılar biz size en kısa zamanda cevap vereceğiz diye. Saat 15.48 hala cevap gelmedi. Soğuk su almak için bakkala gidip gelmekten para harcamaktan gına geldi. Daha hızlı olunursa sevineceğim.

 • Sezin14 Temmuz 2016

  Biz servisinize ilettik ancak cevapları olumsuz oldu. En kısa zaman ne zaman çünkü benim malzemelerim bozuldu. İki hafta boyunca yeni ürün alıp yemek pişiremeyeceğime göre yemek paralarını firmanız tarafından mı karşılanacak?

 • Hotpoint Indesit Temsilcisi14 Temmuz 2016

  Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler