25 Şubat 2013

Ariston Indesit Bulaşık Makinesi Güzel Yıkamıyor!

Haziran ayında kurulumu yapılan makinemizi Ağustos ayında kullanmaya başladık. Yaklaşık 1 ay sonra makine başta bardaklarda leke bırakmaya başladı. Deterjanı değiştirdik, parlatıcı kullandık fakat zamanla dahada kötüleşerek üst raftaki bulaşıklar üzerinde pas, küf ve pislikler yapışmış halde duruyordu. Servisle tam 4 defa irtibata geçtik.


En sonunda ürünü aldığımız Teknosa'ya da şikayette bulununca gelip makineyi aldılar. Almadan önce tuzuna ve parlatıcısına bakıp tam olduğunu görmelerine rağmen teslim ederken "makinenizde sorun yok tuzu yokmuş" dediler.Sonuç olarak ilgisiz bir servis hizmeti yüzünden aylardır makinemizin sıkıntısı çözülmedi. Son çare olarak tüketici haklarına başvuracağım.

Yavuz 181 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz28 Ağustos 2013

    Şikayetim en sonunda tüketici haklarına yapmış olduğum başvuru sonucunda neticelenmiş ve Teknosa firması ürünün parasını geri iade etmek zorunda kalmıştır. Herkese bu konuda hakkını aramasını ve tüketici hakları hakem heyetine başvuru yaparak hakkını aramasını tavsiye ediyorum.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın İlgili; Tüketicimiz bildirmiş olduğu telefon numaralarından aranmış,kendisine ulaşılamamıştır.Tüketicimizin sorununun devam etmesi durumunda 444 50 10 numaralı Hotpoint-Ariston-İndesit Tüketici Hizmetleri Çağrı Merkezi'nden bize ulaşması halinde, kendisiyle tekrar irtibat kurulacak ve problemi çözümlenecektir. Saygılarımızla, Hotpoint Ariston - İndesit Tüketici Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön