04 Eylül 2013 #1993044

Ariston Indesit Bulaşık Makinem İyi Yıkamıyor!

Bulaşık makinem ilk zamanki kadar iyi yıkamıyor aynı deterjanı ve aynı parlatıcıyı kullandığım halde , program bitiminde altın da deterjan bırakıyor . Servis istiyorum bunun arıza olmadığını servis gelirse ücret alacağını söylüyor .


Benim makinemin garantisi olduğu halde neden ücret talep ediyorlar . Ücreti ödemezsem gelip bakmayacaklarını söylüyorlar ,bu nasıl fabrika sattığı malın arkasında durmuyor ve bu nasıl servis anlamadım . Bu durumda kendimi saf yerine koyuyorum ve bir daha yedi sülaleme Ariston Indesit 'den uzak durmalarını söylüyorum .

Galip 173 Okunma

Cevaplar

  • Galip08 Eylül 2013

    neden tercih yapayım kiservis hizmeti sıfır sekreter hanımlar teknisyen gibi konuşuyorlar servisler garantili olan olan beyaz eşyamın arızasına bakmak için üçret talep ediyo bunu ilk defa ariston servisinde gördüm ve duydum bir daha yedi sülaleme vasiyetimdir aristonun yanından bile geçmesinler.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön