19 Ekim 2016 #6727243

Ariston Indesit Arızalanan Buzdolabı!

18.09.2012'de buzdolabımız kuruldu. 30.09.2012'de evlendim. Tam 4 yıl içerisinde buzdolabı arıza ışıkları yandı, servis çağırdık. Servis buzdolabının soğutma borularında sıkıntı olduğunu gaz kaçağı olduğunu, bunun buzdolabı kurulumunda hatalı kusurlu olduğunu bu sebepten dolayı buzdolabı motoru kendinin zorlaması sebebi ile motor değişmesi gerektiğini söylediler.


Buzdolabı garanti süresi 3 yıl olduğu için bütün masraflarını biz karşıladık. Buzdolabını 1099 TL'ye Media Mark'tan aldım. 450 TL'ye motorunu ve gaz borularını değiştirdim. Benim annemlerin buzdolapları 41 senelik hala kullanmaktalar ve ne motoru değişti, ne de herhangi bir arıza yaşandı. Benim talebim makinenin garanti süresi 3 yıl olsun! Fakat motor süresi en az 10 yıl olmalı. Bunun için ne gerekirse yapacağım. Bu konu ile ilgili tüketici mahkemesine de başvuracağım.

Özgür 1.503 Okunma

Cevaplar

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön