10 Ağustos 2016

Ariston Indesit Ana Kart Arızası

Ana kart için makinenin fiyatının yarısı fiyat talep ediliyor. Müşteri hizmetleri, şikayet birimi kimse ilgilenmiyor. Biz fiyatı böyle belirledik işinize gelirse diyorlar. Bir sürü insan ana kart arızası için yorum yazmış demek ki 2011-2012 arasında üretilen ürünlerde hata var.

Tek bildikleri parayı verin demek. Bence kesinlikle kimse bu markadan bir şey almasın. Aynıca yetkili mercilere de bildirmek istiyorum. Bu firma haksız kazanç elde etmektedir. Şikayetçiyim.
Sakın altına müşteri hizmetlerimizi arayın diye yazmayın onların dünyadan haberi yok zaten.

Ayfer 1.821 Okunma

Cevaplar

  • Ayfer26 Eylül 2016

    Tamir edildi ama diğer kullanıcılar söylediği şey aynen gerçek oldu oldu ana kart değişti ama makinede sorun var şimdi tekrar arayıp teknik servis talep edeceğim. Uzun yıkama programında takılıp tekrar tekrar su alıyor ve bir türlü durmuyor. Yapılan tamir bir işe yaramadı sonuçta yani.

  • Ayfer11 Ağustos 2016

    Hala aynı şeyi söylüyorum kesinlikle bu firmadan herhangi bir ürün almayın. Çinde yapılan 5-10$ parçaları bize 300-400 satıyorlar. Garanti bitiyor parçalar arızalanıyor. Zaten bu adı duyulmamış firmaların ürünleri de aynı ee seni seçmenin avantajı ne? Kaliteli malzeme kullanmayıp garanti bitti ürün çöpmü? Sağlam, güvenilir, kalite güvencesini tam anlamıyla ilke edinmek yerine ucuz satılan markalarla aynı kalitede ürün üretiyorlar. Millet altı sigma modeline geçmiş bunlar hala milletten daha fazla nasıl para koparırız derdinde o devir değişti. Ürünlerinin kalitesini, yedek parça fiyatlarını, müşteri hizmetlerini, teknik servisini düzeltmedikçe en önemlisi müşteri memnuniyetini ilke edinmiyorsan yok olmaya mahkumsundur.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi10 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön