07 Ağustos 2014
Yorum Yap
#2604990

Ariston Indesit 1.5 Ayda Bozulan Buzdolabı Üretiyorlar

Annemin 10 yıllık hayali olan buzdolabını Ariston - Hotpoint almaya karar verdik. Buzdolabı 1.5 ayda bozuldu ve yetkili servis motor değişimi gerektiğini iletti. 4445010 numaralı telefonu arayıp Handan Hanımla görüştüm ve tamir değil yeni bir ürün gönderimi talep ettiğimi söyledim. Gelen teknisyeni arayıp bu talebimi ona iletmem gerektiğini söyledi.


Arayıp görüştüğüm teknisyen, yeni ürün talebi almadıklarını kendilerinin sadece ve sadece tamir ile ilgilendiklerini ilettiğinde hem mağdur, hem de yanlış bilgilerle oyalanan bir müşteri olduğumu anladım. Üretim hatası ürünleri satıp insanları mağdur ediyorlar.

Gülsüm 1.194 Okunma

Cevaplar

  • Gülsüm08 Ağustos 2014

    Müşteri hizmetleri ilk başta değişim olmayacağını ancak aynı sorundan bir yıl içinde 3 defa servise giderse değişim hakkım olacağı bilgisini vermişti. 175 numaralı tüketici hakları derneğini aradım ve ilk 6 ay içinde ayıplı ürünlerin iadesinin mümkün olduğunu öğrendim ve uzun konuşmalar (tartışmalar) sonucu değişim kabul edildi. Bu marka ile ilgili sorun yaşıyorsanız siz de mutlaka bu numaradan destek alıp haklarınızın bilincinde olarak konuşmalarınızı yapın ve gerekirse tüketici hakları mahkemesine başvuruda bulunan.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi08 Ağustos 2014

    ‘’Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10 ‘’

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler