14 Mart 2017

Hotpoint Indesit Kurutma Özelliğinde Lastiğin Erimesi.

Aldığımız kurutmalı çamaşır makinesinin kurutma özelliğini kullandık. 6 saat kendi programında yıkadı-kuruttu. Kapağı açmamızla beraber sıcaklık nedeni ile lastiğin makine camına yapıştığını gördük. Hiç mi testini yapmadınız bunun? Makinenin kendi programını kullanmış olmamız rağmen bu nasıl olur? Müşteri hizmetlerini aradık; kullanıcı hatası diyorlar, 200 lira para verecekmişiz.

Ben çamaşırı çıkartırken yırtarım ya da kesici bir şey unuturum yırtılır anlarım, ama içinde bulunduğumuz durumda buna nasıl kullanıcı hatası denir anlamak mümkün değil. Arkadaş makine sizin, kullanılan program yıkama için sizin bu nasıl kullanıcı hatası olabilir!

Ben o 200 lirayı vermem, giderim eskiyi al yeniyi götür kampanyasından verir farklı marka alırım daha iyi... %20 müşteri memnuniyeti ile ilerlemeye çalışmanızdan anlamak gerekirdi durumu.

Anil 6.337 Okunma

Cevaplar

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi14 Mart 2017

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön