21 Nisan 2017

Hotpoint Indesit Buzdolabı Ana Kart Arızası Tamiri.

18.04.2017 günü akşam eve gittiğimde buzdolabımın çalışmadığını gördüm. Müşteri hizmetleri akşam 20:00 den sonra çalışmadığı için ertesi gün aradım sabah 8:00 de. Ancak aynı gün servis sağlayamadıklarını ve ertesi gün 9-13 arası hizmet verebileceklerini söylediler. Ertesi gün işten izin aldım bu aralık için ama servis 16:00 da eve geldi. Buraya kadar yaşadığım olay ayrı bir boyut.
Daha sonrasında servis ana kart arızasının kullanıcı hatası olduğunu söyleyerek 300 TL ücret istedi ve ana kartın 1 haftadan önce gelmeyeceğini söyledi. Ayın 18 inde bozulan buzdolabım muhtemelen 26'dan tamir edilecek. Bu 9 günlük sürede bozulan ürünlerimde çabası. Müşteri hizmetlerinden genel müdürlüğe kadar aradım ne yardımcı oldular ne de mağduriyetimi gidermeleri için ikame mal istediğimde dikkate aldılar.

Muhammed 969 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed21 Nisan 2017

    Firmadan az önce aradılar aynı şeyleri tekrarlayıp söylediler. Ürünümün anakartı 1 haftada gelecekmiş ben 18 inde sorun yaşadım aradaki 10 gün için ikame mal veya başka bir şekilde yardımcı olunmadı. Ayrıca anakartın yurt dışından (!) geleceği Türkiye ' de bulunmadığı bence tamamen yalandan ibaret. Zaten müşteri hizmetleri yurt dışından geleceğini söylüyor servis İstanbul içi olduğunu. Yardımcı hiçbir şekilde olamadınız. bir daha ne sizden alışveriş yaparım ne de etrafımdakilere yaptırırım. İyi günler.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi21 Nisan 2017

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön