23 Aralık 2013

Hotiç Ayakkabı'dan Aldığım Ayakkabıyı Değişemedim!

17.11.2013 tarihinde forum Marmara AVM'de bulunan mağazanızdan ee246544 barkodu fatura ile k23183 model 149 tl fatura bedeli olan ürünü aldım. Aldığım ürün evde kontrol ve denenmesi sonrasında ayak anatomime uygun olmadığından vurdu, giyersem yara yapacaktı. Tarak ve fort kısımlardan.

27.11.2013 tarihinde mağazanıza değişim talebimi ilettim. Ürünü teslim alarak fabrikaya incelenmek üzere aldılar. 03/12/2013 tarihli bir yazı ile ayakkabı aynen geri gelmiş ekte belgenizde belirttiğiniz durum ile çelişerek ürün değişimi yapılmamıştır. 149 tl ücretle sanırım 2 çift alır biri olmasada diğeri olur hatta sizden daha iyi müşteri ilişkileri vardır diye düşünüyorum.

Adem 163 Okunma

Cevaplar

 • Adem26 Aralık 2013

  o kadar kayıtsızlar ki ürünü teslim dahi almadım mağazalarında bıraktım.

 • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi23 Aralık 2013

  Sayın yetkili, Ürünlerimizin kutu içlerinde mevcut olan ayakkabı kullanım bilgilerinde tüm ibareler yer almaktadır. Saygılarımızla, Hotiç

 • Adem23 Aralık 2013

  çok ilginç algı sorunu yaşıyorsunuz. Ürün 10 gün içerisinde mağazanıza getirildi ürün halen mağazanızda teslim alınmadı. Bu durum için sizin Kullanma kılavuz bilgilerinde bahsedilen tavsiyelerde satış sonrasında tercih edilen ürünün ayak anatomisine uyum sağlayıp sağlanmadığının evde kontrol edilmesi ve denenmesi ürün üzerinde sizi rahatsız eden bir durum olduğunda ürünü kullanmadan 30 gün içerisinde geri getirdiğinizde müşteri memnuniyeti adına değişim işleminin prosedürler içerisinde yapıldığını belirtmek isteriz. bu taahhüdünüz nerde ?

 • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi23 Aralık 2013

  Sayın Yetkili, Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Hotiç dostu olarak gördüğümüz tüm müşterilerimizin, şikayetleri firmamızın uzun yıllardır yürüttüğü en kaliteli ürün en kaliteli hizmet anlayışını sürdürebilmesi için bizlere yol gösterici olmaktadır. Kullanma Kılavuzunda’da belirttiğimiz gibi; Kullanma kılavuz bilgilerinde bahsedilen tavsiyelerde satış sonrasında tercih edilen ürünün ayak anatomisine uyum sağlayıp sağlanmadığının evde kontrol edilmesi ve denenmesi ürün üzerinde sizi rahatsız eden bir durum olduğunda ürünü kullanmadan 30 gün içerisinde geri getirdiğinizde müşteri memnuniyeti adına değişim işleminin prosedürler içerisinde yapıldığını belirtmek isteriz. Fabrikamızda standart ölçülerde kalıp ve üretim yapıldığını tercih edilen model ayak anatomisine uyum sağlamadığında rahatsızlık oluşturabileceğini ürününüz kalıp ölçüme girdiğini numarasında ve kalıbında ölçüm ve imalat hatası tespit edilmediğini ürün üzerinde imalat hatası tespit edilmediğinde kullanılmış ürünlerde değişim ve iade işlemlerin uygulanmamaktadır. Müşteri memnuniyeti firmamızda sayasının dövüştürülerek yumuşatma işleminin yapıldığını ve mağazada kalıpta esnetme işleminin de uygulanabileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Hotiç

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön