Hotiç Ayakkabı'dan Aldığım Ayakkabının Topuğu Düştü.

İsmail G. |

İzmir novada avm Hotiç'ten ayakkabı aldım. İkinci giyişimde ayakkabının topuğu düştü ve onca insan içinde rencide oldum. Neyse ayakkabıyı götürdüm farklı bir model seçerek değiştirdiler. Yeni ayakkabıyıda bu sefer üçüncü giymemde ayakkabı içinin arka kısmı yırtıldı ve ayağımı o gün içinde mahvetti.

Yine herşeye rağmen Hotiç'e götürdüm bu sefer iade talep ettim. Ayakkabının firma tarafından inceleneceği söylendi. En kısa zamanda size döner denildi. Ben ayakkabıyı aldım ama ayakkabı bende yok. Parasını verdiğim bir ürünü kullanamamak beni çok üzdü ve bu Hotiç'e yaptığım ilk şikayet ama son değil.

Tüketici haklarınada başvuracağım. Benim maduriyetimin giderilmesini istiyorum. Bu konuda elimden ne geliyorsa yapacağım. Mağaza çalışanlarına söyledim şimdi herkese söylüyorum Hotiç bu kadar düştümü de benim parama kaldı. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Topuk Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim Firma Tamir - Tadilat Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail G.
  28 Mayıs
  02:18

  Onca zaman sonunda ayakkabi tamir BİLE OLMADAN geri gelmis. İnanamiyorum.
  Bu konu burada bitmedi tuketici haklarina sikayet edecegim. Bi haber vermeyi bile uygun gormeyen bi girmadan ne ayakkabi alirim ne oneririm. Bu konuyu tuketici haklari coZecek anlasilan

 • İsmail G.
  05 Nisan
  00:20

  Anlamadigim yeni ayakkabiyi nasil incelemeye alacaksiniz???!!!

 • 28 Mart
  12:48

  Sayın yetkili,

  Şikayet konusuyla ilgili araştırma yapılıp en kısa süre içerisinde şube aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  Hotiç