05 Ocak
#11401242

Hotiç'ten Aldığım Ayakkabı 4 Günde Soyuldu!

Yaklaşık 2 ay önce Hotiç ArenaPark mağazasından bir çift erkek ayakkabısı aldım ve aldıktan 4 gün sonra bir kez giyip, bir kere bezle sildikten sonra sol ayağın onu soyuldu. (ilk resimde göründüğü gibi). 2 gün sonra mağazaya gidip değişim istedim ama mağazadaki çalışan ayakkabının merkeze gönderilmesi gerektiğini ve 25 gün içerisinde sonuçlanacağını söyledi. Ayakkabıyı bıraktım ve 30 gün bekledikten sonra ayakkabıyı tamir edip geri gönderdiler. Tamir diye adlandırılan şey ise sadece soyulan bölgeyi boyamalarıydı ve hala biraz görünüyordu. Bunlara rağmen bu ayakkabıyı giymek zorunda kaldım.


Yaklaşık 2 hafta sonra tamir olan ayakkabı bir yağmur gördükten sonra yine bozuldu (ikinci resimdeki gibi). Daha yeni alınan bir ayakkabının merkeze gönderilip tamir edilmesinden sonra ve müşteriyi bu kadar uğraştırdıktan sonra bu hale gelmesi markanın ismini hak etmediğini gösteriyor. Bu sorunları yaşadıktan sonra sadece iade talep ediyorum.

Mehran Mehran 487 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi07 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz firmamız tarafından hassasiyetle incelenmektedir. Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin şikayetleri bizim için büyük önem taşımaktadır. Başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Hotiç

Ziyaretçi Yorumları