sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Hotiç'te Ücret İadem 47 Gündür Yapılmıyor

Gürcan Gürcan12 Temmuz 2019 11:15

18.05.2019 tarihinde Hotiç Akasya AVM şubesinden cüzdan ve ayakkabı satın aldım. Ayakkabıyı kullanmaya devam ediyorum fakat iade etmek istediğim cüzdanı Akasya AVM Hotiç şubesi kapandığı in Hotiç'in iade merkezine 23.05.2019 tarihinde MNG Kargo aracılığıyla gönderdim.

25.05.2019 tarihinde Hotiç yetkilisi S***G*** tarafından teslim alınan gönderimin ücret iadesi yapılmadı ve incelenmek üzere Emaar Square AVM Hotiç şubesine yönlendirildi.

23.06.2019 tarihinde Emaar Square AVM Hotiç mağazasına giderek durumu belirttim ve kasa görevlisi arkadaş konuyla ilgisi olan kişilere mail atacağını belirterek süreci tekrar başlattı.

Her arayışımın ardından bana geri dönüş yapılacağı, iademin 1-2 gün içinde yapılacağı belirtildiği halde, 20-30 kez aramama rağmen hiç geri dönüş yapılmadı. 47 gündür iademi yapmayan Hotiç'in en kısa sürede ücret iademi yapmasını bekliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Hotiç Ayakkabı Logo Hotiç Ayakkabı 29 Ağustos 2019 11:12

Değerli Müşterimiz, Öncelikle değerli vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bildiriminiz değerlendirilmek üzere ilgili birimler ile paylaşılmıştır. Gereken araştırmalar sağlanarak, sorunun tekrarlamaması için gerekli önlemler alınacaktır. Yaşanan olumsuz durum dolayısıyla üzüntülerimizi bildirir, geri bildiriminiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hotiç

profile-icon Gürcan 09 Ağustos 2019 08:40

Son olarak firmaya okkalı bir mail yazınca ilk defa müşteri hizmetleri tarafından arandım. Yalnız sorun şu ki, arayan kişi mailimi idrak edememiş ve sanki mail yazmamışım gibi sorular sordu. Sizi arayacağız diye kapattılar ve 75. Günün sonunda hesap ekstreme baktığımda ücret iademin yapıldığını fark ettim. Bundan sonra Hotiç'in önünden geçmemeye karar verdim. Benimle aynı durumda olan arkadaşlar, müşteri hizmetlerini taciz etmeden, ağır laflar konuşup, ağır bir mail yazmadan sonuç alamayacağını anlasınlar lütfen. Ancak bu şekilde iletişim kurabiliyorsunuz.

profile-icon Gürcan 01 Ağustos 2019 11:12

Yaklaşık 100 kez aramama rağmen 1 kez bile geri dönüş yapmadılar. Ücret iadem 70 gündür yapılmıyor ve uğraşmaktan bıkmış vaziyetteyim. Bundan sonra Hotiç'in önünden bile geçmem.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler