29 Temmuz
#12345198

Hotiç 'ten Aldığım Ayakkabı Deforme Oldu!

Hotiç Cevahir AVM mağazasından almış olduğum ayakkabı deforme oldu ve değişim talebi için mağaza gittim. 26 Temmuz'da olumsuz olarak sonuçlandı.


Kullanıcı kaynaklı sorunmuş. Standart cevap. Benden kaynaklı hiçbir sorun yok. Tamamen ürün kaynaklı sorun. Yan tarafları deforme oldu. Ama bunu kabullenmiyorlar. Kullanıcı ya atmaya çalışıyorlar. Ben bu ürünü bugün tekrar incelenmeye gitmesini isteyeceğim.


Şimdilik buradan şikayetimi yazıyorum. Bu seferde değişim yapmazlarsa bütün sosyal medya kanallarında Hotiç markasını çok iyi bir şekilde tanıtacağım. Çevremdeki bütün insanlara bu rezilliği anlatacağım. İnşallah bu sefer olumlu cevap gelir.

Tunahan Tunahan 347 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tunahan'ın Teşekkür Mesajı2 g

    Ilginiz için teşekkür ederim.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi29 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz ile ilgili tekrar yapılan kontroller ve değerlendirme sonucunda, talebinizin olumlu olarak değerlendirildiğini, ürün değişiminizin yada ücret iadenizin ilgili mağazamızdan yapılabileceğini bildirmek isteriz. Konu hakkında mağazamıza bilgilendirme sağlanmıştır, işlemlerinizi sağlamak üzere mağazamıza gittiğinizde tarafınıza yardımcı olunacaktır. Bu süreçte göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hotiç

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi29 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz ile ilgili kontrolün yapılabilmesi ve size daha kısa sürede dönüş sağlanabilmesi için hangi mağazadan işlem gerçekleştirmiş olduğunuzu, inceleme bilgi formu üzerindeki TMM yada TBI ile başlayan takip numarasını, ilgili mağazadan hangi isim soyad ile kayıt oluşturduğunuzu bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, Hotiç

Ziyaretçi Yorumları