25 Temmuz
#12325924

Hotiç Marka Ayakkabının Taban Astarı Çıktı

29/05/2019 tarihinde İzmir Mavibahçe Hotiç mağazasından loafer model bir ayakkabı satın aldım. Önü ve arkası kapalı olan bu ayakkabıyı Haziran ve Temmuz sıcağında toplam 5 kere bile giymemiş olmama rağmen, her iki tekinde de taban astarı çıktı ve astarın altından da ayakkabının tabanı dökülmeye başladı. Ayakkabıyı giyip çıkardığımda ayağımın altına beyaz taban döküntüleri yapışıyordu.


Bu şikayetlerle 10/07/2019 tarihinde mağazaya gittiğimde mağaza çalışanı G* bey, tabanı yapıştırıp geri verebileceklerini, genel merkeze gönderip boşu boşuna beklemememi aksi bir tavırla dile getirdi. Ben de yapıştırma talebimin olmadığını, bu kadar kısa sürede bu hale gelen ayakkabımın iadesini talep ettim. Ancak talebim genel merkez tarafından reddedildi, taban astarının yapıştırılıp geri gönderilebileceği söylendi.


Bir ay gibi bir sürede çok az giyilen ve yüksek bir rakama alınan bu ayakkabının taban astarının çıkıp, alt tabandaki parçaların dökülmesi kullanıcı hatası mıdır? Mağaza çalışanlarının bu uğraşmak istemez tavırları müşteri olarak canımı sıkmıştır. Satış yapmak kolay sonrası hizmet asıl zor olandır. Ayakkabımın iadesinin kabul görmesi talebiyle Tüketici Hakları'na kadar gidip hakkımı arayacağım.

Yaprak Yaprak 394 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi29 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle değerli vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bildiriminiz değerlendirilmek üzere ilgili birimler ile paylaşılmıştır. Gereken araştırmalar sağlanarak, sorunun tekrarlamaması için gerekli önlemler alınacaktır. Yaşanan olumsuz durum dolayısıyla üzüntülerimizi bildirir, geri bildiriminiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hotiç

Ziyaretçi Yorumları