13 Aralık 2017
#9897616

Hotiç Bot Su Geçirmeye Başladı!

Hotiç'ten geçen kış aldığım daha 1 kış geçirdiğim botlarımın topuk kısımları kırıldı, kenarları açıldı, su geçirmeye başladı, inceleme için faturası ile birlikte mağazaya verdim ancak daha 1 hafta bile geçmeden olumsuz geri dönüş yapıldı. Ne ara inceleme yapılıp ne ara olumsuz geri dönüş aldım çok merak içindeyim? Ayrıca tüm ayakkabılarını Hotiç'ten alan biri olarak bundan sonra asla ütün alıp tavsiyede bulunmayacağım ayrıca tüm sosyal medya kanallarından rezilliğinizi dile getireceğim, bu işin peşini asla bırakmayacağım resmen yaptığınız haksızlık daha 1 kış geçmiş bot nasıl olur da benden kaynaklı olumsuz sonuçlanabilir? Nerede sizin kaliteniz nerede sizin müşteri memnuniyetiniz? Bu kadar kötü bir marka olamaz gerçekten şaşkınlık içindeyim. Bu işin peşini asla bırakmayacağımı bilin isterim!

Kübra Kübra 480 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kübra'nın Teşekkür Mesajı14 Aralık 2017

    Sorunumu hızlıca çözümlediğiniz için teşekkürler

  • Kübra14 Aralık 2017

    Hassasiyetle incelenecektir denilip incelenmiceğinden ve sonucun değişmeyeceğinden adım kadar eminim. Sadece insanları kandırmak bunun adı başka hiçbir şey değil.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi14 Aralık 2017

    Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz firmamız tarafından hassasiyetle incelenmektedir. . Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin şikayetleri bizim için büyük önem taşımaktadır. . Başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Hotiç

Ziyaretçi Yorumları