25 Mart
#11761832

Hotiç Ayıplı Ürün İle İlgilenmedi!

Hotiç'ten almış ve epeyce para vermiş olduğum çantanın bölümü koptu. Zincirinin renginde değişme oldu. Garanti vermelerine rağmen mağazasına götürdüğümde ne değişim ne tamirat ne de iade aldılar. Bu bizlik bir durum değil diyerek ürünlerinin arkasında durmadılar.


Hiçbir şekilde müşteri memnuniyeti sağlamayan ve garanti dedikleri ürünlerinin arkasında duramayan bir markadır. Elime çantayı tutuşturup kusura bakmayın yardımcı olamayacağız deyip gönderdiler. Tüketici Mahkemesi'nede başvuracağım. Şikayetim var çünkü ayıplı ürün.

Gamze Gamze 420 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gamze26 Mart

    Gamze Demirel olarak hesap oluşturuldu.

  • Gamze26 Mart

    03CAH111920A100 Capitol mağazanızdan almıştım bu çantayı. Orası kapandığı için akasyadakı mağazanıza götürdüm. Sizden herhangi bir olumlu dönüş almadığım takdirde hakkımı Tüketici Mahkemesinde arayacağım. Bilginize. Bizler parayı sokakta bulmuyoruz ve kolayda kazanılmıyor.!

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi26 Mart

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz ile ilgili kontrolün yapılabilmesi ve size daha kısa sürede dönüş sağlanabilmesi için hangi mağazadan işlem gerçekleştirmiş olduğunuzu, inceleme bilgi formu üzerindeki TMM yada TBI ile başlayan takip numarasını, ilgili mağazadan hangi isim soyad ile kayıt oluşturduğunuzu bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, Hotiç

Ziyaretçi Yorumları