13 Temmuz
#12261268

Hotiç Ayakkabı'nın Kurumsallıkla Alakası Yok!

Hotiç' ten ayakkabı aldım. Tabanında oluşan fabrikasyon hatayı Hotiç kabul etmedi. Tüketici Mahkemesi'ne verdim. Karar ürünün fabrikasyon hatadan dolayı olduğu yönünde idi. Gelen karar ile Torium 'daki Hotiç'e başvurdum. Mağaza müdürü sağ olsun yardımcı oldu. IBAN numaramı aldı. 26.06.2019 da işlem yaptılar bugün 12.07.2019 hala paramı yatırmadılar. Bir daha Hotiç'mi tövbeler olsun. İnsanı süründürmekten zevk alıyorlar. Ben hakkımı istiyorum. Para kolay kazanılmıyor. Hotiç' in kurumsallıkla yakından uzaktan alakası yok.

Hakan Hakan 655 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi29 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle değerli vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bildiriminiz değerlendirilmek üzere ilgili birimler ile paylaşılmıştır. Gereken araştırmalar sağlanarak, sorunun tekrarlamaması için gerekli önlemler alınacaktır. Yaşanan olumsuz durum dolayısıyla üzüntülerimizi bildirir, geri bildiriminiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hotiç

  • Hakan25 Temmuz

    Ayın 25 inde hele şükür yatırdılar parayı. bu da bana ders oldu. Hotiç markasına güvendik işlemi uzattıkça uzattılar.

  • Hakan24 Temmuz

    Bugün ayın 24 ü hala paramı iade etmediler. buradan herkese duyurulur. İnsanı mağdur ediyorlar. Böyle bir firma ol az olsun. her şey ürünü satana kadar. 

Ziyaretçi Yorumları