11 Ekim 2018
Yorum Yap
#11014650

Hotiç Ayakkabı'nın Kalitesizliği!

Hotiç diye güvenerek aldığımız, malı sıkıntılarından sonra destek olsun kalitelidir yok olmasın diye senelerdir alışveriş yaptığımız firma ürünü 1 gün sonra ilk giyişimde ayak bileği kısmında alakasız dikişsiz bir yerden yırtıldı. Birey olarak onu yırtmamız mümkün değil. Spor ayakkabının arka kısmı o kadar sert ki üzerine basmanız da mümkün değil neredeyse.


Bu üretim hatası gerekçesi ile Hotiç form Bornova'ya götürdüm fabrikaya göndereceklerini cevaba göre hareket edeceklerini belirttiler. Sonra gelen yanıt komik bağcıklı ayakkabıların bağcık çözülmeden giyildiği yönünde sağ olsunlar eğitim de vermişler.


Böyle bir firmaya yazıklar olsun. Bağcık ayağı sıkmak için kullanılan bir aparat ki ben kesinlikle süs olarak kullanıyorum. Ayakkabınız dikişin olmayan yerinden yırtılıyorsa bunu da müşteriye bağlıyor hatta emin bile olmadan bağcığını çöz giy diyorsanız. Batın arkadaşım hem de hiç dirilmemecesine.


Ayıp hatalı ürettiğiniz ürünü insanları kandırarak satamazsınız. 1. giyişte dikiş olmayan bir yerden ayakkabı üzerindeki deri yırtılıyor. Kalitenizi gözden geçirin. Alıp da giyemediğim ürün kodum. 02ayh118280a900 beyaz kamuflajlı spor ayakkabı.

Burçin Burçin 223 Okunma

Cevaplar

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi11 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz firmamız tarafından hassasiyetle incelenmektedir. . Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin şikayetleri bizim için büyük önem taşımaktadır. . Başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Hotiç

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler