02 Ekim 2018
Yorum Yap
#10977241

Hotiç Ayakkabı'nın Kalitesiz Ürünü!

Denizli Forum Hotiç'ten Mayıs sonunda aldığım terliğin astarı 3-4 giyimde kaydı ve hem ayağımı hem de terliğin diğer kısımlarını siyaha boyadı. Mağaza 9 Temmuz da ürünü incelemeye göndereceklerini söyleyerek teslim aldılar. 3 Ekim'e kadar arayan soran olmadı. Ben aralarda aradığımda da henüz sonuçlanmadı dediler. 3 Ekim de aradığımda ürün tamir edilmiş (astarı değiştirilmiş) sadece ve bu işlem 3 ay sürmüş.


Herhangi bir ayakkabıcıya 10 TL'ye yarım saatte yaptırılabilecek bir işlemi ancak 3 ayda yapıp adına da inceleme diyorlar. Bu mu sizin kaliteniz. Bir kere kaliteli diye aldığımız o terliğin astarı neden kayar. FLO'dan yaklaşık üçte biri fiyatına satılan ürünlerin bile astarı kaymıyor. Bu urunu yanlış imal etmişiz diyeceklerine astarını değiştirip gönderiyorlar. Yapacağınız tek işlem bu ise neden ürüne 3 ay el koyuyorsunuz. Hotiç'in de kalitesi buraya kadarmış.

Berrin Berrin 176 Okunma

Cevaplar

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi03 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz firmamız tarafından hassasiyetle incelenmektedir. . Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin şikayetleri bizim için büyük önem taşımaktadır. . Başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Hotiç

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler