13 Temmuz 2017
#8847294

Hotiç Ayakkabı'dan Ürün Aldığıma Pişman Oldum!

Hotiç'ten aldığım ve 1 kere giydiğim ayakkabım yanından açıldı. Değişim için Ankara Gordion AVM'de ki Hotiç'e götürdüm, değişim çıkar dediler. Bugün gelen mesajla öğrendim ki ciddi paraya aldığım 1 kere bile düzgünce giyemediğim ayakkabıyı bana tamir ederek vereceklerini öğrendim. Hotiç kalitesine ve ismine hiç yakışmadı.

Fatma Fatma 609 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Fatma'nın Teşekkür Mesajı19 Temmuz 2017

  Sayın Hotiç yetkilileri; Sikayetvar.com üzerinden yaptığımız bildirime çok hızlı ve kesin çözüm sunmanızdan dolayı çok teşekkür ederim. Yıllardır neden Hotiç markalı ürünleri tercih ettiğimi umarım tüm takip edenler anlamışlardır.

 • Fatma15 Temmuz 2017

  Teşekkür mesajı istiyorsunuz ama problemim çözülmediki ne teşekkürü istiyorsunuz

 • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi14 Temmuz 2017

  Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz ile ilgili yapılan kontrollerde talebinizin olumlu olarak değerlendirildiğini, işleminizi ilgili mağazamızdan yapılabileceğini bildirmek isteriz. Saygılarımızla.

 • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi13 Temmuz 2017

  Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz firmamız tarafından hassasiyetle incelenmektedir. Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin şikayetleri bizim için büyük önem taşımaktadır. Başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler