14 Kasım 2018
#11149793

Hotiç Ayakkabı'dan Alınan Çanta Deforme Oldu!

Ocak ayında bu markadan bir çanta aldım. 6 ay içerisinde çantanın metal askısı kararmaya ve kötü bir şekilde demir kokmaya, kıyafetlerimde iz bırakmaya başladı. Cevahir Hotiç mağazasına götürdüğümde yüzümüze dahi bakılmadı ve "çantalarımızın zaten garantisi yok ilgilenileceğini pek sanmıyoruz.


Çantayı yağmurda takmışsınız o yüzden kararmış bu kullanıcı hatasına girer" gibi saçma sapan bir cümle kullandılar. Çanta bu adı üstünde tabi ki de yağmurda da takacağım!


Değişim falan istemediğimi sadece demir askıyı değiştirmelerini rica ettiğimi söyledim ama onu bile değiştirmemişler. Neymiş "üretimde bir hata yoksa geri kalan bütün hatalar kullanıcıya aitmiş. " böyle saçmalık mı olur?


Cevahir mağazasındaki kasiyer hanımın asık suratı ve bizi kovar gibi davranması da cabası. Markadan son alışverişimdi. Bir daha kapısından dahi geçmeyeceğim!

Buse Buse 389 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Buse'nin Teşekkür Mesajı19 Kasım 2018

    Beklediğimden çok kısa bir sürede dönüş yapıldı, gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederim.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi16 Kasım 2018

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz ile ilgili tekrar yapılan kontroller ve değerlendirme sonucunda, talebinizin olumlu olarak değerlendirildiğini, ürün değişiminizin ilgili mağazamızdan yapılabileceğini bildirmek isteriz. Konu hakkında mağazamıza bilgilendirme sağlanmıştır, işlemlerinizi sağlamak üzere mağazamıza gittiğinizde tarafınıza yardımcı olunacaktır. Bu süreçte göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hotiç

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi14 Kasım 2018

    Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz firmamız tarafından hassasiyetle incelenmektedir. Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin şikayetleri bizim için büyük önem taşımaktadır. Başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Hotiç

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler