18 Eylül 2013 #2017403

Hotiç Ayakkabı'dan Aldığım Çizmeler Su Çekiyor!

30. 11. 2012 tarihinde Capitol Hotiç Ayakkabı mağazasında almış olduğum bir çizme hem topuk kısmından inanılmaz vurması hemde aşırı su alması nedeniyle Optimum mağazasından mart ayında ürün incelemeye gönderdim. Ancak göndermeden önce mağaza müdürü mağazada değişim yapabileceğini söyledi ama mağazada yazlık ürünler var ve benimse çizmeye ihtiyacım var.


İnceleme sonucu üzerinde su geçirmez ibaresi bulunmadığı için geçirebilirmiş. 10. 09. 2013 tarihinde tekrar yolladım sonuç aynı. Bahsettiğim nem yada ıslaklık değil çizme resmen sünger gibi su çekiyor. Toplamda iki ay bile giymediği çizme için hiçbir işlem yapmadılar anlamadığım yüklü fiyat biçip nasıl bu kadar kalitesiz olup ürünlerinin arkasında olmuyorlar.

Ayşe 146 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe19 Eylül 2013

    Ayıp olmadığından bahsediyorsunuz ancak aldıgım en ucuz herhangi bir markanın ayakkabıları bile bu çizmeden daha dayanıklı. Hayatımda ilk defa deri ürün kullanmıyorum ve 275 lira ödeyip güvenip aldığım çizme ayağımı su içerisinde bırakıyor bez ayakkabıdan hiç bir farkı yok ve bunu normal karsılıyorsunuz. Hotiç gibi bir markaya hiç yakıştıramadım insanları bukadar maliyetli kalitesiz ürünlerle aldatıyorsunuz ve yardımcı olmuyorsunuz. müşterilerinizi gerçek zor durumda bırakıyorsunuz, bundan sonra önünden dahi geçmem.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Şikayet konusu olan her ürün firmamızın üretim birimleri tarafından incelenmektedir. Kullanma kılavuzunda belirttiğimiz gibi: Ürününüz doğal deriden ve malzemeden üretilmiştir.Doğal deriden üretilen ürünler suya maruz kaldığı zaman deri gözeneklerden ve dikiş yerlerinden su geçirmektedir.Üzerinde su geçirmez (WATER RESİSTANT/WATER PROOF) ibaresi bulunmayan tüm doğal malzeme ve doğal deri üzeri ve kenarları dikişli ürünler suya maruz kaldığında deri gözeneklerden ve dikişlerde su alabileceğini belirtmek isteriz. Ürün üzerinde imalata bağlı hata ve ayıp olmadığını fort kısımlarından kalıp yumuşatma yapılabileceğini iadesi,değişimi ile ilgili işlem yapılamayacağını üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Hotiç Ayakkabı A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön