11 Şubat 2014

Hotiç Ayakkabı'dan Aldığım Botta Çatlamalar Oldu

Nautilius'taki Hotiç Mağazasından yaklaşık iki ay önce aldığım deri bot derideki açılmalar ve soyulmalar, renk atmaları sebebiyle kullanılamaz duruma geldi. Ürünü değişim için Capitol'daki mağazaya teslim ettim. 15 gün sonra gelen cevapta bottaki açılmaların sürekli kullanımdan olabileceği gerçek deri olması sebebiyle bunun normal olduğu belirtilmiş.


Yüksel bedel ödeyerek aldığım bu botu sadece 15 gün şirket içinde giyebildim. Yağmurda karda dışarıda vs. kullanmadım bile . Hotiç Markasına güvendiğim için alışveriş tercihimdi. Fakat bundan sonra asla bu markayı tercih etmem. Hotiç botum şu anda çöp durumundadır. Bakım dahi yapılamıyor.

Dilek 120 Okunma

Cevaplar

 • Dilek17 Şubat 2014

  Hotiç Ayakkabı Kalitesiz Ayakkabı Satışı Yapıyor.

 • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi11 Şubat 2014

  Sayın Yetkili, Sistemlerimize kayıtlı olan telefon numarasının silindiğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Hotiç

 • Dilek11 Şubat 2014

  HOTİÇ 'ten telefonuma mesaj gönderilmesini de artık istemiyrum. BUnunla ilgili yapılması gereken işlemlerle ilgili de bilgi lütfen.

 • Dilek11 Şubat 2014

  HOTİÇ Bir aylık botun derisindeki renk atmalarının ve soyulmasının ( her tarafında oluşan soyulmalar bunlar) sebebini açıklasın en azından bu botu satmasın artık ki daha fazla insan mağdur edilmesin.Zaten artık HOTİÇ'ten alışveriş yapmayacağımı belrtmiştim.Bu bağlamda değişim talebimde kalmamıştır.Bu arada botu incelenmesi için Lostra salonuna getirdim. tamamen imalat hatası olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini belirttiler. Dediğim gibi şu anda bir aylık HOTİÇ bot tamamen çöptür. Ve malesef Hotiç ürettiği ayakkabının arakasında durmayıp bahanelerle müşteriyi avutmaktadır.

 • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi11 Şubat 2014

  Sayın Yetkili, Şikayete konu olan ürün üzerinde imalata bağlı hata ve ayıp olmadığını,ürün iadesi,değişimi ile ilgili işlem yapılamayacağını üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Hotiç

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön