Hotiç Ayakkabı'dan Aldığım Bot 15 Gün Sonra Deforme Oldu!

Emrah Emrah25 Aralık 2018 16:42

22 Kasım 2018 tarihinde, Ankara Ankamall Hotiç mağazasından 329 TL ödeyerek aldığımız bot, 15 gün, yoğunlukla kapalı alanda yani dükkanımda, kullanma sonrası, topuk kısmının inanılmaz şekilde deforme olduğunu fark ettik, yaklaşık 10 gün gibi kısa bir sürede, sanki 5-10 sene giyilmiş gibi oldu. Fotoğraflar ektedir.

Fotoğraftaki hale gelen botu, 8 Aralık tarihinde, Hotiç'e değişim / iade talebi yaptık ve 72390 numaralı kayıt ile incelemeye gönderdiler. Aradan 16 gün geçti ve 24 Aralık tarihinde arayarak, kullanıcı hatası olduğunu ve iade/değişim alamayacaklarını ve sadece tamir ettirebileceklerini söylediler.

25 Aralık tarihinde botu mağazadan teslim alıp (teslim alındı belgesine, Tüketici Mahkemesi'ne gideceğimi şerh düşerek), ardına da müşteri hizmetlerini aradım, fakat henüz bir dönüş sağlamadılar.

Kapalı alanda, 51 kilo olan bir kişi tarafından, yaklaşık 10 gün kullanılan bir botu hangi kullanıcı hatası bu hale getirebilir sorusuna cevap alamıyoruz. Kullanıcı nasıl böyle bir hata yapmıştır ki, bot 10 günlük kullanım sonunda bu hale gelmiştir, bu soru da cevapsız.

Hakkımızı yasal yollar ile gerekli merciler ve ilgili kurumlar üzerinden, sonuna kadar arayacağımı önemle bildirir, acilen tarafımıza ücret iade yapılmasını rica ederiz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Hotiç Ayakkabı Logo Hotiç Ayakkabı 27 Aralık 2018 11:56

Değerli müşterimiz, Talebiniz üzerine gerekli kontroller sağlayabilmemiz adına, faturanıza vermiş olduğunuz mobil telefon numaranızı bildirmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Hotiç

Hotiç Ayakkabı Logo Hotiç Ayakkabı 25 Aralık 2018 16:50

Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz firmamız tarafından hassasiyetle incelenmektedir. Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin şikayetleri bizim için büyük önem taşımaktadır. Başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Hotiç

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler