Hotiç Ayakkabı'da Ürün İnceleme Sonucu

Elif Elif17 Ağustos 23:48

Pandemi öncesi ınternet mağazasından aldığım ürünü yırtılma şikayetiyle Eskişehir Espark mağazasına incelemeye vermiştim. İnceleme sonucu ürün değişiminin kabulünü belirten bir mesaj tarafıma iletildi fakat sonrasında pandemiden ötürü mağazalar kapandı ve ürün değişimi için tarafıma verilecek çeki mağazadan alamadım. 

Müşteri hizmetleri çeki 1 yıl içerisinde gidip kullanabileceğimi, sorun olmayacağını belirtti. Daha sonra Hotiç'in Eskişehir Espark mağazasının kapanacağını haber vermek için mağaza çalışanları tarafından arandım ve mağazanın kapanacağını, ürün değişimi için verilecek çekin gelip alınması gerektiğini belirttiler (3 gün içerisinde). 

Bu süre zarfında ben şehir dışındaydım; mağazaya uğrama şansım yoktu ve benim adıma uğrayabilecek birisi de yoktu. Sonuç olarak mağaza kapandı ve hiçbir şekilde bu süreçte ne mağaza çalışanları ne müşteri hizmetleri hiç kimse konuyla ilgili yardımcı olmadı. Müşteri hizmetlerini en son aradığımda mağaza kapandığı için bir şey yapamadıklarını ürün değişim çeklerinin Bursa'ya yollandığını ve Bursa mağazasının tarafımla iletişime geçmesini sağlayacağını bildirdiler. 

Kaç aydır hala bekliyorum ve mağaza çalışanlarının (Eskişehir Espark) üslubunun çirkinliğinden bahsetmiyorum bile. Mağduriyetimin giderilmesi için elimden geleni yapacağım. Bir daha da kesinlikle alışveriş yapmayı düşünmüyorum bu markadan!

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Elif 25 Ekim 18:27

Merhaba, Defalarca müşteri hizmetlerini aradım; tarafıma mail ile hediye çeki yollayacaklarını söylediler; hala yapılmadı. Tüketici Hakem Heyetine başvurumu yapacağım. Geç bile kaldım başvurmak için.  

Hotiç Ayakkabı Logo Hotiç Ayakkabı 19 Ağustos 11:37

Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz firmamız tarafından hassasiyetle incelenmektedir. Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin şikayetleri bizim için büyük önem taşımaktadır. Başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Hotiç

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Elif 21 Ağustos 09:47  

    Merhabalar, Tarafımla iletişime geçen kimse olmadı hala!

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler