10 Temmuz
#12248509

Hotiç Ayakkabı'da İade Reddi Hakkında

Hotiç İstinyePark mağazasından 17.06.2019 tarihinde aldığım topuklu ayakkabının bir gece davette 3 saat giyilmesinden sonra ayağımda sebep olduğu ciddi yaralanma şikayetiyle iade edilmesi için geri götürdüm. İncelemeye alındıktan sonra üründe bir sorun olmadığı kanaatine varılarak kabul edilmedi.
Siz basit bir topuklu ayakkabının altına 600 kuruş lira etiket yapıştırıp indirim ile 300 küsur liraya satıyorsanız müşteri memnuniyetini sağlamak durumundasınız. Bugüne kadar birçok kez topuklu ayakkabı ile gününü geçirmiş uzun yürüyüşler ya da ayakta kalmak zorunda kalmış biri olarak 3 saatte ayak bileğimi yakma derecesinde vuran ve bugün yani 10.07.2019 tarihinde hala iyileşmemiş olan bir hasara sebep veriyorsa bu ayakkabı kusurludur. Bunun başka açıklaması olamaz. Şikayetçiyim ve konuyla ilgili ne gerekiyorsa yapacağım. Ya da başka bir öneri ayakkabı fiyatlarını 100 lira civarına düşüreceksin biz de bileceğiz başımıza gelebilecek olanları. Markanın eski kalitesi yok artık.

Merve Merve 573 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Merve'nin Teşekkür Mesajı02 Eylül

  Gönül isterdi ki mağazaya ilk gittiğimde iade kabul edilsin buraya yazmak zorunda kalmayayım ama yinede ilgilenip mağduriyetimi giderecek şekilde davrandığınız için teşekkürler.

 • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi02 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz ile ilgili tekrar yapılan kontroller ve değerlendirme sonucunda, talebinizin olumlu olarak değerlendirildiğini, ürün değişiminizin yada ücret iadenizin ilgili mağazamızdan yapılabileceğini bildirmek isteriz. Konu hakkında mağazamıza bilgilendirme sağlanmıştır, işlemlerinizi sağlamak üzere mağazamıza gittiğinizde tarafınıza yardımcı olunacaktır. Bu süreçte göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hotiç

 • Merve30 Ağustos

  Şikayetimde İstinyePark mağazası olduğu yazıyor zaten fakat üzerinden geçen onca zaman beni yıldırdı artık ve inceleme bilgi formunu yırtıp attım şimdi ayakkabıyıda başka bir sinir anında atarım bu konuda burda kapanır ama hotiçtende yaptığım son alışveriş bu oldu tabii ki! Yazık!

 • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi29 Ağustos

  Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz ile ilgili kontrolün yapılabilmesi ve size daha kısa sürede dönüş sağlanabilmesi için hangi mağazadan işlem gerçekleştirmiş olduğunuzu, inceleme bilgi formu üzerindeki TMM yada TBI ile başlayan takip numarasını, ilgili mağazadan hangi isim soyad ile kayıt oluşturduğunuzu bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, Hotiç

Ziyaretçi Yorumları