Hotiç Ayakkabı Yanlış Yönlendirme Sonucu Mağduriyet

Ali Ali17 Eylül 17:42

hotic.com.tr'de yer alan beden tablosundaki "beden=cm" verilerine göre Hotiç ürünlerinde benim için tavsiye edilen ayakkabı bedeni 43'tü, fakat ben yine de her zaman kullandığım bedeni; 42 numarayı sipariş ettim ki o bile büyük geldi. Şu an kullanmam gereken beden 41. İnternet sitesinden yapılan alış verişler yalnızca mağazadan değişim yapılabiliyor bilgisi sitelerinde yer alıyor; biliyorum fakat bulunduğum şehirde mağaza yok. İade edip yeniden almamı söyledikleri ürünün fiyatı şu an 2 katına çıktı ve bu benim zararıma oluyor.

Buradaki beden tercih hatası benim olsa hiçbir sorun olmayacak fakat ben beden seçiminde hotic.com.tr'nin yönlendirmesiyle hareket ettim ve "beden=cm" hesaplarının yanlış olduğunu mezura ölçümüyle de ispatladım. Yani buradaki hata Hotiç'ten kaynaklanıyor ve çözüm sunmak yerine iade etmemi söylüyorlar. İade etmemek adına 2-3 farklı çözüm sunmayı ben denedim ama her çözüme maalesef dediler.

Ailecek yıllardır alışveriş yaptığımız bir firmanın; benden kaynaklanmayan; kendilerinin yanlış bilgilendirme/yönlendirmesi sebebiyle oluşan müşteri mağduriyetinde bu şekilde çözümsüz kalmadı ve benim çözümlerimi de reddetmesi be yazık ki üzücü oldu.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler