09 Ağustos 2018
#10767699

Hotiç Ayakkabı Ürün Memnuniyetsizliği!

Ümraniye Canpark AVM Hotiç mağazasından almış olduğum ayakkabı 20 günde arka iç kısmında yırtılma oldu. Aldığım mağazaya götürdüm ürünü bıraktım mağaza yetkilisi problem yok tamirini yaptırırız dedi. 15 veya 30 gün içinde hazır olacağını size mesaj ile bilgi verilecektir dedi. Dün itibari ile 1 ay oldu gelen mesaj ürününüz tamirat yapılmadı, mağazanızdan gidip alabilirsiniz dedi.


1 ay beni boşuna beklettiler. Hotiç müşteri hizmetlerini aradım bana verilen cevap kullanım hatası imiş. 800 TL'lik bir ayakkabı 20 gün içinde nasıl bu şekilde yırtılır anlamak mümkün değil bu kadar para verip ayakkabı alacaksınız 20 ayakkabı iç kısmı yırtılacak çok yazık büyük firma olmak reklamla olmaz hizmetle olur. Sizde maalesef bu hizmeti göremiyorum.


o zaman marka kalite hikaye sıradan bir mağazadan ürün almak daha iyi hem fazla paranız gitmez hem de kalite olarak aynı kaliteyi almış olursunuz. Problem yaşasanız bile probleminiz daha rahat çözülür. Kurumsal firma Hotiç müşteri hizmetleri adı altında konuştuğumuz kişiler yapacak bir şeyimiz yok diyerek insanları başlarından savmak için güzel yöntem. Hotiç benim için hayal kırıklığı, boşa verilen para, sıfır kalite, sıfır hizmet sattığı ürünün arkasında durmayan ürünü satana kadar hizmet gerisi boş.

Okay Okay 194 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Okay10 Ağustos 2018

    Merhaba Beni bu şekilde şikayet etme durumuna getirmemeniz gerekirdi 20 gün bile bilmediğim ayakkabının ufak bir problemine çözüm bulamayan ve ürünü bu şekilde mağazaya gönderip olayı kapatmaya çaloşan siz Hotiç markasına yakışmadı onca paralar verip aldığımız ürünlerin bu kadar kısa süre içindeki bir sorunu çözemiyorsanız ben sizin markanızın büyüklüğünden tereddüt ederim marka demek müşteri memnuniyeti demek marka demek satana kadar değil sattıktan sonrada ürünün arkasında demektir. Oğluma daha önce başka bir markadan ayakkabı aldım inanın aynı şekilde ufak bir problem yaşadım inanın siz mağsur olmayın biz gerekeni yaparız dediler ve beklemediğimiz bir şekilde ürünü yenisi ile değiştirdiler marka isim bu olsa gerek bu ablamda Hotiç bırakın değişimi tamirini bile yapmaya teşebbüs bile etmedi Hotiç beni bu anlamda hayal kırıklığına uğrattı.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi09 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz firmamız tarafından hassasiyetle incelenmektedir. . Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin şikayetleri bizim için büyük önem taşımaktadır. . Başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Hotiç

Ziyaretçi Yorumları