08 Ekim 2018
Yorum Yap
#11001732

Hotiç Ayakkabı Ürün Kusuru!

Hotiç'in Kdz. Ereğli mağazasında Ağustos ayında bir ayakkabı aldım ve bir kez giydim. O gün ayağımın her yeri kan için de kaldı, parmaklarım su topladı. Uzun sürede yaralarımdan dolayı terlikten başka bir şey giyemedim. Değişim için Hotiç'e gittiğimde mağaza müdürü de ayaklarımın halini gördü ve sağ olsun yardımcı olmaya çalıştı. Ayakkabının genel merkeze gitmesi gerektiğini ve bunun ile ilgili gerekli işlemleri başlattı. Ve özellikle de bu ayakkabıyı bir daha giyemeyeceğimi ve başka bir ayakkabı ile değişim yapmak istediğimi belirttim. Bugün genel merkezden gelen ayakkabımın ile ilgili cevabını öğrenmeye gittim ve red edildiğini belirtiler. Şimdi sorarım ben daha o ayakkabıyı giyebilir miyim? Ya da siz olsanın giyer misiniz? Aynı acıları tekrar niye yaşayayım. Ve sizin ile sürekli alışveriş yapan bir müşteriyim. Sizden almamdaki sebep kurumsal bir firma olmanız malınızın arkasında olduğunuzu bilmemdi. Ama ilk kez bir sorun ile karşınıza geldim ve red cevabı aldım. Bundan sonra Hotiç'ten alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Emine Emine 201 Okunma

Cevaplar

  • Emine25 Ekim 2018

    Değerlendirme bu kadar uzun mu sürer. Gerçekten hayal kırıklığına uğrattınız beni. Hotiç e olan sevgimi ve saygımı tükettiniz.

  • Emine21 Ekim 2018

    Hala sizden bir cevap alamadım. Acil cevap bekliyorum. Teşekkürler

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi08 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz firmamız tarafından hassasiyetle incelenmektedir. . Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin şikayetleri bizim için büyük önem taşımaktadır. . Başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Hotiç

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler