23 Ocak 2014 #2248709

Hotiç Ayakkabı Ürün Değişimi Yapmadı

Hotiç Ayakkabı mağazasından 28 aralık 2013 tarihinde aldığım ayakkabının iç astarının değişimini talep ettim firmaya yapılmadığı için bıraktım. 3 gün sonra mesaj geldi, ürün hazırdır şeklinde. Gittiğimde ürünün iç astarının değişmediğini gördüm. Tekrar bıraktım ve tekrar mesaj geldi ve gittim.


Ürünün tadilat fişinde astar isteğim belirtildiği halde yine yapılmadan ürün teslim edilmek istendi. Bu müşteriyle dalga geçmek değilde nedir? Faturamın 1 aylık süre tarihi geçmediği halde ürün giyilmiş diye imada bulunularak değişimde yapmadılar.


Benden ürünü tekrar bırakın astarını değiştirelim dediler. Peki soruyorum bıraktığımda neden değiştirmediniz.? Ben beklemek zorunda mıyım ! Hotiç mağazası olarak bu ayıbın düzeltilmesini ve ürünümün değiştirilmesini talep ediyorum.

Zehra 236 Okunma

Cevaplar

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, Şikayete konu olan ayakkabı defolu ürün olduğunu,taban iç astarının model renginde değiştiğini,farklı astarla değişim istenmiş olduğu bilgisi sonradan bilgisinin merkez birimlere iletildiğini,talep edilmesi durumunda farklı renk astarla değişim yapılabileceğini,defolu modellerde ürün iade ve değişim işlemlerin yapılmadığın,şikayete belirtildiği gibi astar değişimi yapılmadan geri gönderilmiş şikayete katılmadığımızı sadece farklı renkle renginin değişim işlemi yapılmamış olduğunu en kısa sürede farklı renkle yapılabileceğini tekrar belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Hotiç

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön