Hotiç Ayakkabı Tabanı Çivili Ayakkabı!

Rabia Rabia04 Mart 10:39

Hotiç Ayakkabı Ankara Armada Mağazasından 12/02/2020 tarihinde bot aldım. Ertesi gün giydiğimde ayakkabının tabanında parmağıma batan bir çivi olduğunu fark ettim. 13/02/2020 tarihinde mağazaya götürdüm. 

Çivinin çıkartılmasının mümkün olmadığını, 2-3 gün içerisinde tarafıma dönüş yapılacağı ve hatasız ürünle değiştirileceği söylendi. 

Geçen süre zarfında 2 defa aradım değerlendirme sürecinin devam ettiği ifade edildi. Bariz defolu olduğu mağaza görevlilerince de kabul edilen ve kullanılması mümkün olmayan bir ürünle ilgili olarak neden bu kadar bekletildiğimi anlayamıyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Rabia 1 hafta önce

Söz konusu mesajınız üzerine ücret iadesi için Armada Hotiç mağazasına gittim. Kredi kartı slibindeki numara olmaksızın iade gerçekleştirilemeyeceği bildirildi. Ardından Covid19 sebebiyle mağaza kapandı. 1 Haziran 2020 tarihinde telefonuma gönderilen mesajla inceleme sonucunda talebimin uygun bulunduğu ve 30 gün içerisinde mağazaya başvurabileceğim bildirildi. Ancak ben artık İstanbul'da ikamet ediyorum ve haziran sonuna kadar Ankara'ya gitme imkanım bulunmuyor. Emaar Square Mall de bulunan Hotiç mağazası çalışanları iade durumunda bot stoklarında görünmeyeceği için iadeyi gerçekleştiremeyeceklerini belirttiler. Bu konuda mağduriyetim halen devam etmektedir. İstanbul içerisinde iadeyi gerçekleştirebilmem için yardımlarınızı rica ederim.

Hotiç Ayakkabı Logo Hotiç Ayakkabı 17 Mart 15:55

Değerli Müşterimiz, Talebinizin olumlu olarak değerlendirildiğini, ürün değişiminizin yada ücret iadenizin ilgili mağazamızdan yapılabileceğini bildirmek isteriz. Konu hakkında mağazamıza bilgilendirme sağlanmıştır, işlemlerinizi sağlamak üzere mağazamıza gittiğinizde tarafınıza yardımcı olunacaktır. Bu süreçte göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hotiç

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler