sta-4-hoverİyi Çözüm

Hotiç Ayakkabı Süetin Kalkması!

Dilek Dilek22 Ocak 2019 12:19

Hotiç ten bir ayakkabı aldım. Alırken fark etmedim. Birkaç gün sonra ayakkabıyı giydiğimde süetinin kalktığını gördüm. Optimum'da ki şubesine değişim için gittiğimde sert bir şekilde sistemlerinin bozuk olduğunu, aldığım yerden değişim yapmamı söylediler. Agora Alışveriş Merkezi'ndeki şubesine başvurdum. Orada da zaten görünmüyor arıza diye bir müddet lem yapmak istemediler ısrarım üzerine merkeze göndereceğiz dediler. 3 hafta sonra değişim yapamayacaklarını söyledikleri bir cevap aldım.

Mağazadan ayakkabımı teslim almaya gittiğimde bir müşteriyede ayakkabı satarken müşteri alacağı ayakkabıda sorunu fark etmiş bir şey olur mu bu lekeden dediğinde satış görevlisi bir şey olmaz alın sorun yaşarsanız gelin değişelim dedi. Dayanamadım beyefendi değişmiyorlar iyice düşünün öyle alın bunların işi satana kadar dedim. Bir daha Hotiç'ten asla ayakkabı almayacağım.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star full-star
5.0/5

Cevaplar

profile-icon Dilek 24 Ocak 2019 15:43

Mağazanız la iletişime geçeceğim ama hangi mağazanız onu da belirtirseniz sevinirim. Mesajla belirttiğiniz telefon numarasına kesinlikle cevap verilmiyor.

Hotiç Ayakkabı Logo Hotiç Ayakkabı 23 Ocak 2019 12:23

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz ile ilgili tekrar yapılan kontroller ve değerlendirme sonucunda, talebinizin olumlu olarak değerlendirildiğini, ürün değişiminizin ilgili mağazamızdan yapılabileceğini bildirmek isteriz. Konu hakkında mağazamıza bilgilendirme sağlanmıştır, işlemlerinizi sağlamak üzere mağazamıza gittiğinizde tarafınıza yardımcı olunacaktır. Bu süreçte göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hotiç Müşteri Hizmetleri

Hotiç Ayakkabı Logo Hotiç Ayakkabı 22 Ocak 2019 14:57

Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz firmamız tarafından hassasiyetle incelenmektedir. Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin şikayetleri bizim için büyük önem taşımaktadır. Başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Hotiç

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler