sta-4-hoverİyi Çözüm

Hotiç Ayakkabı Satış Sonrası Süreci Sıkıntılı!

Yılmaz Yılmaz04 Temmuz 12:57

23.02.2020 tarihinde Ankamall Hotiç şubesine incelenmesi için teslim ettiğim ayakkabılardan hala dönüş yapılmadı. Tabii ki Covid 19 pandemi sürecinde tüm sistemler, atölyeler ve mağazalar durdu ancak 1 aydan fazla süredir AVM'ler açık olmasına rağmen bilgi almak için 03125411291 telefon numaralı şubesini farklı günlerde ve çalışma saatlerinde defalarca aramama rağmen telefona bakan kimse olmaması gerçekten can sıkıcı. Konu hakkında email ya da telefon ile tarafıma dönüş yapılmasını rica ederim mesajı ile müşteri ilişkilerine talepte bulundum.

Müşteri ilişkileri tarafından. "İnceleme sonucu paylaşılan ürününüz ile ilgili üretim hatası belirlenmediğinden talebinizin olumlu olarak değerlendirilemediğini üzülerek bildirmek isteriz" cevabı geldi. 20 gün kullandığım botların 1 tanesinin su alması benim sağ ayağımın sorunu sanırım! Neyse buna da tamam. Mağazaya tabi hala ulaşılamıyor, botlar nerede? Ne zaman teslim alınabilir? Mağazaya gönderildi mi? Hiçbir açıklama yok. Daha kurumsal ve satış sonrası taleplerine yönelik bir tutum beklerdim. Tabi hayatta her zaman beklentiler olmuyor. Yaşadığım deneyim alışveriş yaparken Hotiç markasını bir daha tercih etmemem konusunda bana çok büyük tecrübe sağladı. Hotiç markası için satış sonrası sürecini tekrar gözden geçirmelerini, gerekli iyileştirmeleri yapmalarını dilerim.

Cevaplar

profile-icon Yılmaz 06 Temmuz 10:28

Hotiç müşteri hizmetlerine hızlı geri dönüş ve çözüm odaklı olmalarından dolayı teşekkür ederim. Mağazaya uğradığımda ilgili personel ve mağaza yöneticisi ile de görüşüp, telefon ya da mail ile iletişimde daha özenli olmaları hakkında görüşlerimi ileteceğim.

Hotiç Ayakkabı Logo Hotiç Ayakkabı 06 Temmuz 10:18

Değerli Müşterimiz, Talebinizin olumlu olarak değerlendirildiğini, ürün değişiminizin yada ücret iadenizin ilgili mağazamızdan yapılabileceğini bildirmek isteriz. Konu hakkında mağazamıza bilgilendirme sağlanmıştır, işlemlerinizi sağlamak üzere mağazamıza gittiğinizde tarafınıza yardımcı olunacaktır. Bu süreçte göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hotiç

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler